Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Marka MAXI-DREW to polski producent mebli drewnianych z litej sosny. Naszymi priorytetami są wysoka jakość wyrobów oraz satysfakcja klienta. Proponujemy wyłącznie towar wysokiej jakości, który posłuży przez długie lata. Sami projektujemy meble i tworzymy je w naszym warsztacie od początku do końca. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oferowane wyroby odznaczają się solidną i trwałą konstrukcją oraz niebanalnym wzornictwem.

Nasz asortyment obejmuje między innymi łóżka, krzesła, szafy, regały, komody, toaletki i witryny. Oprócz mebli z litego drewna sosnowego prowadzimy też sprzedaż materacy (sprężynowych, termoelastycznych, rehabilitacyjnych) oraz tekstyliów do sypialni - pościeli, prześcieradeł, koców, poduszek.

Sprawnie realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe, zaopatrujemy hotele, pensjonaty, obiekty noclegowe. Tworzymy własne, oryginalne wzory oraz adaptujemy pomysły klientów. Dbamy o to, by produkty MAXI-DREW wyróżniały się na rynku prostotą i elegancją oraz trafiały w gusta szerokiego grona odbiorców.

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA

MAXI-DREW

DYRDA ARKADIUSZ

KUKÓW 

tel. 513 174 851 

e-mail: biuro@maxi-drew.pl

BANK: 95 1240 4878 1111 0010 2284 3693