Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materace z kokosem

Materace z kokosem - Maxi-Drew

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne rozmiary materaców z matą kokosową. Zapewniają zdrowy i niezwykle komfortowy sen. Szeroki asortyment produktów pozwoli wybrać artykuł przystosowany do pokoju z łóżkiem małżeńskim, jednoosobowym lub pojedynczym. Oferta najpopularniejszych wymiarów umożliwia dobór wyrobu do wielu rodzajów stelaża, zarówno tych mniejszych (90 x 200), jak i większych (160 x 200).

Zastosowanie maty kokosowej w materacu

Chcemy oferować naszym klientom produkty, które tworzy się zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Są to między innymi materace kokosowe. Mają one bardzo dużo zalet, przez co są coraz częściej wybierane przez osoby ceniące wysoką jakość snu. Dodatkowo wykorzystanie skorupy tego orzecha sprawia, że podłoże jest naturalne. Specjalna mata stanowi jego uzupełnienie.

Materace z kokosem szczególnie zaleca się osobom, które preferują nieco twardsze podłoże do spania i wolą mieć stabilniejsze podparcie dla kręgosłupa. Zastosowanie tego rodzaju elementu powoduje, że powierzchnia nie odkształca się pod ciężarem ciała. Poza tym świetnie pochłania wilgoć i niszczy się tak szybko. Dzięki temu może zachować doskonały stan przez wiele lat. Znacznie rzadziej rozwijają się w nim drobnoustroje. Tym samym to dobre rozwiązanie dla alergików.

Maxi-Drew – doskonałe materace kokosowe w świetnych cenach

Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedni sen jest niezwykle ważny dla zdrowia i komfortu każdego człowieka. Dlatego oferujemy wysokiej jakości podkłady do spania zaprojektowane z myślą o zapewnieniu możliwie największego odprężenia. Umożliwiamy wybór wielu wariantów przystosowanych wymiarowo do każdego łóżka. Proponujemy artykuły do wykorzystania w sypialniach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapewniamy, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W naszym sklepie kupią Państwo materac z kokosem:

  • 80 x 200,
  • 90 x 200,
  • 100 x 200,
  • 120 x 200,
  • 140 x 200,
  • 160 x 200,
  • 180 x 200.

W naszym sklepie internetowym możecie zamówić Państwo wiele rozmaitych produktów, które w znaczący sposób mogą podnieść jakość snu. Szeroki wybór sprawi, że każdy może dobrać materac do urządzanego pokoju. Sprzedajemy modele przystosowane do łóżek dziecięcych, pojedynczych lub małżeńskich. Warianty kokosowe są fantastyczną opcją dla alergików oraz osób, które lubią nieco twardsze podłoże do spania. Użycie włókien kokosowych w produkcji sprawia, że jest to produkt naturalny. W asortymencie znajdują się modele w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia już teraz!

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry