Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Łóżka drewniane 100x200

Producent łóżek 100 cm z drewna, łóżko drewniane

Solidne, wysokiej jakości meble to podstawa wyposażenia każdego domu i obiektu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, produkujemy wygodne łóżka drewniane ze stelażem o wymiarach 100x200 cm. Sprzęty powstają w Polsce, wytwarzane są z litego drewna odpornego na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia.

Sosnowe i dębowe łóżka do sypialni odznaczają się nie tylko stabilnością i wytrzymałością, gwarantowanymi przez stelaż, ale też walorami estetycznymi. Można wybierać modele o różnych wzorach ramy – z jednolitej płyty lub desek. Proponujemy też bogatą kolorystykę - modne, białe oraz szare lakierowania, nawiązujące do stylu skandynawskiego. Nie brakuje też naturalnych barw sosny, olchy, dębu i orzecha, które doskonale prezentują się w sypialni. Zapraszamy zatem po białe i kolorowe meble, w wymiarach 100x200 cm i innych.

Nasza oferta łóżek 100 cm z drewna, łóżko drewniane

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry