Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Łóżka dziecięce

Producent łóżek dziecięcych

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą solidnych mebli z litego drewna sosnowego. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi łóżka dziecięce. Rozumiemy potrzeby najmłodszych, dlatego staramy się, aby sprzęty, które dla nich tworzymy, były nie tylko wygodne, wytrzymałe i bezpieczne, ale też atrakcyjne wizualnie.

Prawdziwą gratką w naszej ofercie są dziecięce łóżka w kształcie domków, ze specjalną konstrukcją imitującą dach. Nie brakuje też modeli z ażurowymi wzorami serc, chmurek, gwiazdek, kotków czy księżyców. Proponujemy również łóżka piętrowe, w sam raz dla rodzeństwa. Umożliwiamy wybór koloru – biel, różne odcienie brązów albo naturalne barwy drewna, co się komu bardziej podoba.

Komfort i bezpieczeństwo

Meble dla najmłodszych muszą gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa, zarówno w zakresie użytych materiałów, jak i budowy. Podstawowym surowcem, którego używamy do produkcji, jest polskie drewno sosnowe, przyjazne dla ludzi i otoczenia. Do malowania stosujemy wyłącznie ekologiczne farby na bazie wody. Projektując łóżka dla dzieci skupiamy się na barierkach ochronnych, dzięki którym żaden maluch nie spadnie w nocy na podłogę.

Proponujemy też wysuwane szuflady na kółkach, do których można łatwo i szybko schować pościel albo zabawki. To praktyczne rozwiązanie pozwala zachować porządek w dziecięcym pokoju, co jak wiadomo, nie zawsze jest najłatwiejszym zadaniem. Szuflady są pojemne i płynnie się przesuwają.

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-83 z 83 pozycji

Aktywne filtry