Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Łóżka drewniane 80x200

Producent łóżek 80 cm z drewna

Każdy wie, że podstawą dobrego wypoczynku są solidne meble, najlepiej takie wykonane z przyjaznych, naturalnych materiałów. Wiemy o tym również my, dlatego produkujemy dla Państwa solidne i stabilne łóżka drewniane w wymiarze 80x200 cm. Żeby było w czym wybierać, przygotowaliśmy łóżka sosnowe i dębowe ze stelażem. Dostępne są różne kolory ram - białe, szare i w wielu naturalnych barwach drewna.

Meble do sypialni wytwarzamy z litej sosny albo dębu, co gwarantuje trwałość produktu na wiele lat. Dodatkowo zabezpieczamy stelaż specjalną listwą, żeby wzmocnić odporność na obciążenia. Konstrukcja o wielkości 80x200 cm zapewni wygodę i komfort snu każdej osobie, dziecku i dorosłemu. Podążamy za aktualnymi trendami i proponujemy modne białe i kolorowe ramy do sypialni, zaopatrzone w zagłówki.

Nasza oferta łóżek 80 cm z drewna 

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry