Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materace lateksowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć propozycji dla osób, które prócz solidnych mebli do sypialni szukają również dobrej jakości materaca do spania. W sprzedaży dostępne są modele lateksowe przeznaczone dla dzieci oraz dorosłych użytkowników. Tym, co wyróżnia je na tle innych dostępnych w sprzedaży podłoży, jest unikatowe połączenie ergonomii i komfortu snu. Propozycja ta przypadnie do gustu klientom szukającym podłoży od sprawdzonego dostawcy, które znajdą zastosowanie w domu, pensjonacie lub hotelu.

Materace lateksowe — właściwości

Wysokiej klasy materace lateksowe to propozycja dla klientów, którzy cenią nieprzeciętny komfort snu. Proponowane przez nas podłoża do spania wykonane zostały z materiałów przewiewnych, przyjemnych w dotyku i odpornych na codzienne użytkowanie. Do walorów należy dorzucić również gwarancję niezwykłego komfortu podczas snu. Modele lateksowe zawdzięczają to zastosowaniu antybakteryjnego lateksu wraz z innowacyjnymi piankami, które potrafią dopasować się do ciała, a co za tym idzie, zmniejszyć napięcie mięśniowe. Co więcej, podłoże wykonane z lateksu nie odkształca się, pozostaje elastyczne, nie wydaje też żadnych dźwięków podczas zmiany ułożenia ciała. Przy tym wszystkim jest hipoalergiczne. Sprawdzi się zatem w przypadku dzieci oraz osób z alergią.

Materac z lateksu – gdy komfort snu ma znaczenie

W sprzedaży dostępne są materace lateksowe dla dzieci i osób dorosłych o wymiarach:

  • 80 x 200,
  • 90 x 200,
  • 100 x 200,
  • 120 x 200,
  • 140 x 200,
  • 160 x 200,
  • 180 x 200,
  • 200 x 200.

Wybór jest tak szeroki nie bez przyczyny. Chcemy, aby każdy, kto za naszym pośrednictwem zakupi drewniane łóżko, mógł w tym samym miejscu znaleźć wysokiej klasy materac renomowanej firmy Janpol. Dzięki naszej wszechstronności można w kilka minut skompletować zestaw, który przyczyni się do poprawy jakości snu. Jak pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, zapewnić sobie odpowiednie ułożenie ciała, a przy tym zapobiec pojawianiu się bólu szyi, barków czy pleców tuż po przebudzeniu? Wystarczy zdecydować się na zakupy w Maxi Drew!

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry