Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kufry z drewna

Kufry z drewna. Producent kufrów z drewna

Zajmujemy się profesjonalną produkcją oraz sprzedażą najlepszej klasy kufrów z litego drewna sosnowego. Każdy model wykonujemy według naszego autorskiego, oryginalnego wzoru lub w przypadku większej ilości zamówień - zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Wszystkie nasze kufry drewniane wyprodukowane zostały na terenie Polski z zachowaniem największej staranności oraz dbałości o detale.

Kufer bejcujemy ręcznie na kolor naturalnej sosny, olchy, dębu lub orzecha, a następnie lakierujemy bezbarwnym i ekologicznym lakierem. W kolejnym etapie procesu produkcyjnego szlifujemy powierzchnię i ponownie ją lakierujemy. Dzięki temu każdy model reprezentuje atrakcyjne walory wizualne. Kufry to niezwykle praktyczne i pojemne meble. Można w nich przechowywać różnego rodzaju akcesoria. Blat stanowi otwierane wieko.

Nasza oferta kufrów z drewna 

Filtruj model

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry