Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materace termoelastyczne

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje materace termoelastyczne, które stanowią świetnie uzupełnienie dla produkowanych przez nas łóżek z litego drewna. Starannie dobrane podłoże może przyczynić się do poprawy jakości snu, a także zwiększyć komfort odpoczynku. Dlatego polecamy, aby zawsze wybierać produkty o potwierdzonej jakości oraz pochodzące ze sprawdzonych źródeł — na przykład takich, jak Maxi Drew!

Materac termoelastyczny – idealne dopasowanie

Proponowane przez nas rozwiązania cieszą się sporą popularnością wśród osób, które szukają podkładów do spania z funkcją zapamiętywania kształtu ciała. To jeden z walorów, jakim wyróżnia się specjalnie zaprojektowana pianka. Doskonale odpowiada na nasze potrzeby, reagując na ruch dokładnie w miejscu nacisku. Sprawia, że kręgosłup znajduje się za każdym razem w odpowiednim ułożeniu, bez względu na to, w jakiej pozycji zasypiamy. To z kolei przekłada się na wysoki komfort snu. Spanie na materacu termoelastycznym zmniejsza na dodatek napięcie mięśni oraz chroni przed niewłaściwym ułożeniem wszystkich części kręgosłupa. Produkt należy do podłoży przewiewnych oraz zapewniających komfort termiczny o każdej porze roku. Dlatego stanowi tak świetne rozwiązanie do sypialni — zarówno tej prywatnej, jak i hotelowej.

Maxi Drew: wysokiej jakości materace do spania

W prezentowanej kategorii dostępne są materace termoelastyczne o wymiarach:
  • 80 x 200,
  • 90 x 200,
  • 100 x 200,
  • 120 x 200,
  • 140 x 200,
  • 160 x 200,
  • 180 x 200,
  • 200 x 200.

Tak szeroki wybór pozwoli na znalezienie modelu dopasowanego zarówno do wymiarów łóżka, jak i indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika podłoża. Warto zwrócić uwagę także na grubość wkładu, a także rodzaj użytej pianki. Materace termoelastyczne dostępne są w wersji kieszeniowej, piankowej oraz hybrydowej. Przed wyborem idealnego modelu warto bliżej zapoznać się z opisem producenta Janpol, aby zapewnić sobie możliwość snu w pełnym komforcie na długie lata. Szczególnie że wybrane egzemplarze dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-38 z 38 pozycji

Aktywne filtry