Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materace piankowe

Materace piankowe - Maxi-Drew

Jednymi z najbardziej nowoczesnych podkładów do spania są specjalne materace piankowe. Do ich produkcji wykorzystuje się piankę poliuretanową. Wyroby te mają wiele zalet. Są wykonane z materiału, który charakteryzuje się plastycznością i prostotą w obróbce. Pozwala to na stworzenie rozmaitych wariantów rozmiarowych. Dostępne w naszym sklepie modele mają zróżnicowane wymiary. Sprzedajemy materace piankowe 140 x 200, 160 x 200, a nawet 180 x 200, które nadają się do naprawdę dużych łóżek. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo idealne podłoża do snu mogące znaleźć zastosowanie nie tylko w domu, ale również w hotelach i pensjonatach.

Doskonałe właściwości materacy piankowych

Produkty wykonane na bazie pianki poliuretanowej mają wiele zalet. Mogą się od siebie różnić ze względu na typ użytego materiału. Każdy z nich może mieć inną gęstość, sprężystość i elastyczność. Tego rodzaju podłoża powinny być dobierane pod kątem wagi osoby (lub osób), która będzie na nim spać. Prawidłowy wybór sprawi, że powierzchnia nie będzie się odkształcała. Poszczególne modele są wyposażone w strefy twardości. Jest ich 7 i każda ma za zadanie podtrzymywać określoną partię ciała, gwarantując odpowiedni komfort.

Sprzedajemy modele materaców piankowych wyposażone w piankę termoelastyczną. Dzięki niej podłoże „zapamiętuje” kształt osoby na nim śpiącej, a następnie, gdy nikt na nim nie leży, powraca do swojego pierwotnego stanu. Użyty materiał zapewnia optymalny przepływ powietrza. Wówczas powierzchnia pozostaje chłodna przez cały czas, pozwalając na przyjemny sen w optymalnej temperaturze.

Pianka termoplastyczna jest też szczególnie zalecana osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa. Warto wspomnieć, że surowiec ten jest wykorzystywany w produkcji podkładów medycznych, ponieważ odpowiednie zaprojektowanie i dobór warstw pozwala uzyskać właściwości przeciwodleżynowe.

Wysokiej jakości materac piankowy w połączeniu z trwałym stelażem pozwala cieszyć się wyśmienitą jakością snu przez bardzo długi czas.

Materace piankowe najwyższej jakości

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo materace piankowe, dzięki którym jakość snu znacząco się podniesie. Dostępne warianty 140 x 200 lub 160 x 200 idealnie sprawdzą się w sypialni dla dwóch osób. Również większe, królewskie łóżka można zaopatrzyć w modele 180 x 200. Nasz szeroki asortyment pozwoli wybrać Państwu swój idealny nowy produkt. W sprzedaży mamy także wersje z pokrowcami, doskonale nadające się do hoteli i pensjonatów. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i złożenia zamówienia już teraz!

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-49 z 49 pozycji

Aktywne filtry