Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

PODUSZKA " KOMFORT" ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ DLA CIEBIE RADOSNY

PODUSZKA " KOMFORT" ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ DLA CIEBIE RADOSNY

120,00 zł brutto

97.560976 netto

28

Poduszka  "  KOMFORT "  zapewnia wyjątkowy komfort snu , wykonana jest z nowoczesnej teroelastycznej pianki , która idealnie dopasowywuje się do kształtu głowy i szyi dzięki czemu utrzymuje szyjny odcinek kręgosłupa we właściwej pozycji , ułatwiając krążenie krwi i zapewniając relaks mięśni.

  WYSYŁKA produktów 2-3 dni

UWAGA!!! - w przypadku łóżek tapicerowanych termin wysyłki to 28 dni

Ilość

Poduszka likwiduje poranne bóle głowy , szyi , karku i pleców. Zwiększa komfort snu , przynosi prawdziwą ulgę . Wspomaga leczenie bólów kręgosłupa , zapobiega zwyrodnieniu kręgów.

Poduszka jest odpowiednio profilowana , głowa leży miękko pośrodku , a szyja opiera się na nieco twardszym boku.

POKROWIEC - hipoalergiczny , wykonany z dzianiny polestrowo - bawełnianej. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytaej w produkcji pokrowca sprawiają , że jest on bardzo przyjemny i delikatny , a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w użytku codziennym. Pokrowiec odpinany jest na zamek więc łatwo go można uprać !!!!  

Poduszka "  KOMFORT  "  GWARANTUJE ZDROWY I PRZYJEMNY SEN , pozwala odpocząć , polecana szczególnie osobą cierpiącym na bezsenność , chroniczne zmęczenie oraz odczuwającym bóle głowy , szyi  i ramion

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)