Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA
Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA
Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA

Szafka nocna nr 1 z kolekcji LARA, rozmiar: 42.5 x 48 x 35 Biało-Sosnowa

305,00 zł brutto

247.96748 netto

28

Szafka wykonana jest w całości z litego drewna sosnowego, wykonanie jest bardzo staranne i dokładne. Szafeczka jest  lakierowana lakierem bezbarwnym ekologicznym, szlifowana i kolejny raz lakierowana - tylko takie wykonanie daje 100% efekt końcowy! Szufladka w szafce jest na prowadnicach rolkowych, co sprawia, że otwiera sie bardzo lekko.

 

WYSYŁKA produktów 2-3 dni

Ilość

Szafka idealnie nadaje się do każdego pomieszczenia, za równio do sypialni jak i salonu, znakomicie sprawdzi się również w przedpokoju. W szafce z powodzeniem można przechowywać różnego rodzaju drobiazgi i akcesoria. Ponadto szafeczka w połączeniu z innymi meblami z naszej oferty - doskonale się prezentuje.

NA SZAFKĘ DAJEMY 2 LATA GWARANCJI

WYMIARY KOMODY:

szerokość: 42.5 cm

wysokość: 48 cm

głębokość: 35 cm

By zadbać o bezpieczny transport, szafkę wysyłamy w częściach do samodzielnego montażu.

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)