Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materac Kronos 200x200 Janpol, bonellowy, kokosowy

Materac Kronos 200x200 Janpol, bonellowy, kokosowy

1 999,00 zł brutto

1625.203252 netto

28

Materac Kronos 200x200 bonellowy, kokosowy

  WYSYŁKA produktów 2-3 dni

UWAGA!!! - w przypadku łóżek tapicerowanych termin wysyłki to 28 dni

Ilość

Materac Kronos

To klasyczny dwustronny model sprężynowy o wzmocnionej budowie, w którego konstrukcji zastosowane zostały płyty kokosowe i końskie włosie.

 

Maty wykonane z włókien pochodzących z łupiny orzecha kokosowego gwarantują stabilne podparcie ciała oraz doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu osoba śpiąca na takim materacu nadmiernie się nie poci, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Włókna kokosowe to materiał naturalny, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w nich specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Zastosowane w materacu maty kokosowe zwiększają trwałość produktu, który dzięki nim po wielu latach użytkowania praktycznie nie ulega zużyciu. Specjalnie dobrane końskie włosie znajdujące się z jednej strony materaca dodatkowo usztywnia całą konstrukcję. Charakteryzuje się wysokim współczynnikiem izolacji oraz bardzo dobrą elastycznością i znakomitymi właściwościami termicznymi. Jest odporne na wilgoć oraz wyjątkowo trwałe, przez co zwiększa żywotność materaca.

 

Materac Kronos możesz użytkować z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność. Jest materacem rehabilitacyjnym, sprzedawanym z obniżoną, 8% stawką VAT. Zatem mogą z niego korzystać również osoby ze schorzeniami i bólami kręgosłupa. Materac Kronos to opcja zdrowego i bezpiecznego snu, w klasycznym i trwałym wydaniu.

 

Typ: bonellowy, kokosowy

Rozmiar: 200x200

Wysokość materaca: 18 cm

Status medyczny: rehabilitacyjny

Pokrowiec w standardzie: Pokrowiec Smart 

 

DWUSTRONNY – Materace oznaczone tym symbolem to modele, które można użytkować z obu stron. Opcja ta sprzyja wydłużeniu ich żywotności.

 

REHABILITACYJNY – Materace oznaczone tym symbolem to produkty, które uzyskały pozytywną opinię ośrodków rehabilitacyjnych oraz odpowiednie certyfikaty, jako produkty odpowiednie w zapobieganiu i leczeniu schorzeń kręgosłupa.

 

KOKOS – W pełni naturalny surowiec pochodzący z łupiny orzecha kokosowego. W materacach stosowany jest w celu zwiększenia ich twardości i usztywnienia całej konstrukcji. Jest niezwykle trwały, przez co znacznie wydłuża żywotność materaca.

  

SPRĘŻYNY BONNELLOWE – Wkład tego rodzaju składa się z około 111 sprężyn na każdym metrze kwadratowym.

 

PRANIE 60° – Pokrowiec wybrany dla danego materaca można wyprać w temperaturze 60°C.

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)