Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS
MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS
MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS

MATERAC SOLAR 120X200 TERMOELASTYCZNY + KOKOS

1 090,00 zł brutto

886.178862 netto

28

Materac SOLAR, który zaliczany jest do materacy materacy termoelastycznych charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową. Taka właściwość gwarantuje, że materac odgniecie się jedynie w miejscu, na które naciska ciało. Bez względu na to, jak śpimy, kręgosłup zawsze będzie miał zapewnione podparcie. Co więcej, tego rodzaju pianka reaguje na temperaturę ciała i wręcz ”otula” do snu, dzięki czemu umożliwia szybkie ułożenie się w wygodnej pozycji, skraca także czas potrzebny na zasypianie. Jej najważniejszą cechą jest znaczenie zdrowotne – taki materac zmniejsza dolegliwości bólowe i poprawia krążenie krwi. Elastyczność punktowa zapewnia komfort również parom, nawet gdy dane osoby znacząco różnią się od siebie pod względem wagi.

 

WYSYŁKA produktów 2-3 dni

Rozmiar
Ilość

Materac kieszeniowy SOLAR zawiera sprężyny opakowane w specjalne kieszenie. Te tak zwany “kieszonki” łączą się ze sobą wyłącznie w punktach styczności, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Spełniają funkcję ochronną, ale przede wszystkim utrzymują sprężynki na miejscu i zapobiegają ich przemieszczaniu się.

Wewnętrzna warstwa materaca SOLAR decyduje o jakości podparcia pleców i dostosowania się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu możemy spać spokojnie – rano nie obudzimy się z bólem pleców. Ponadto materac kieszeniowy idealnie sprawdza się w małżeńskiej sypialni – ugina się jedynie w miejscach nacisku, a ruch jednej osoby nie jest odczuwalny dla drugiej.

Do innych zalet materaca SOLAR należy idealne tłumienie odgłosów uginających się sprężyn – to bardzo pożądana cecha, zwłaszcza jeżeli podczas snu mocno się wiercimy albo mamy małe dzieci, które budzą się na każdy odgłos wydawany przez rodziców. Wiele osób ceni materac SOLAR kieszeniowy za trwałość i wytrzymałość – to między innymi dlatego są jednymi z najchętniej kupowanych materacy.

ZALETY:

Sprężyna kieszonkowa - Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

9 stref twardości - Wkład zastosowany w materacu posiada 9 stref twardości konstrukcja 9 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

Pianka termoelastyczna - Zaawansowana technologia, która sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała pod wpływem jego temperatury. Piankę termoelastyczna nazywa się także „leniwą pianką” ze względu na jej powolne odkształcanie się – zastosowana w materacu daje efekt przyjemnego „zapadania się” w powierzchnię.

Pianka poliuretanowa - Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Dwustronny - Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Pokrowiec hipoalergiczny - wykonany z dzianiny bawełnianej gramatura od 350-400 gr/m2. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Pokrowiec z wysokiej jakości tkaniny sprawia, że jest bardzo przyjemny, delikatny a zarazem wytrzymały. Pokrowiec działa antybakteryjnie, powstrzymuje pocenia oraz korzystnie wpływa na stan skóry. Pokrowiec jest pikowany.

Pranie - Pokrowiec z możliwością prania w 40oC odpinany z trzech stron na zamek.

Kokos -  zapewnia swobodny przepływ powietrza oraz blokuje rozwój bakterii. Miłośnicy ekologicznych i naturalnych rozwiązań pokochają ten materac wykorzystujący włókna kokosowe. Jest trwały, odporny na wilgoć i odkształcenia oraz zwiększa swoją twardość.

Lato-zima - materac posiada powłokę zima (owcza wełna), lato (bawełna).

Owcza wełna - utrzymuje stałą temperaturę ciała, doskonale przepuszcza powietrze, wchłania znaczną część wilgoci wydzielanej przez ciało podczas snu.

Bawełna - jest surowcem naturalnym zapewnia odpowiednią wentylację w ciepłe letnie dni.

Średnio-twardy - Materac o średniej klasie twardości.

Użytkowanie - idealnie nadaje się do użytku prywatnego jak również do hoteli, pensjonatów czy na agroturystykę.

Opis

Rozmiar materaca
120x200

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)