Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materac EUR-LATEKS 180x200 , lateks, 7 stref , dwustronny
Materac EUR-LATEKS 180x200 , lateks, 7 stref , dwustronny
Materac EUR-LATEKS 180x200 , lateks, 7 stref , dwustronny Materac EUR-LATEKS 180x200 , lateks, 7 stref , dwustronny

Materac EUR-LATEKS 180x200 , lateks, 7 stref , dwustronny

1 453,00 zł brutto

1181.300813 netto

28

Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową. 7 strefowe sprężyny kieszeniowe    

Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyny. Gęste upakowanie (ok.262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

  WYSYŁKA produktów 2-3 dni

UWAGA!!! - w przypadku łóżek tapicerowanych termin wysyłki to 28 dni

Rozmiar
Ilość

PIANKA LATEKSOWA !!!

Otrzymywana podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Lateks charakteryzuje się wysoką trwałością i elastycznością punktową, doskonale dopasowuje się do kształtów ciała oraz gwarantuje wysoki komfort snu. Dzięki systemowi otworów wnętrze materaca poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji. Dodatkowo posiada właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne.

Pianka wysokoelastyczna    

Zaawansowana technologicznie wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Dzięki swej strukturze uzyskuje się znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała, komfortu oraz odbojności (sprężystości i elastyczności). Pianka wysokoelastyczna w porównaniu z pianką standardową charakteryzuje się znacznie wiekszą elastycznością, która znacznie podnosi komfort materaca oraz wpływa na wydłużenie jego żywotności.

Materac średnio twardy    

Materac o średniej klasie twardości - 7 Stref twardości    

Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

Pokrowiec z możliwością prania    

W standardzie pokrowiec do prania

Ortopedyczny    

Materac o właściwościach ortopedycznych.

Materac EURO  - LATEKSA - to materac kieszeniowy o 7 strefach twardości obłożony obustronnie pianką wysokoelastyczną o grubości 3cm., oraz jednostronnie LATEKSEM o grubości 3cm.  Sprężyny 262 szt. / m2

Sprężyny kieszeniowe tego materaca, każda w osobnej otulinie z tkaniny, pracują niezależnie jedna od drugiej dając w rezultacie tzw. punktową elastyczność materaca.

Dlatego ugięcie się jednej sprężyny nie musi powodować zauważalnej reakcji pozostałych sprężyn. Jeśli położysz się na brzuchu i oprzesz się na łokciach, ugięciu ulegną sprężyny pod łokciem i w bardzo bliskim sąsiedztwie. Pozostała powierzchnia materaca zostanie niezmieniona. Kieszonka otaczająca sprężynę jest tak dopasowana, żeby zapewnić najlepszą osiągalną sprężystość materaca.

Podobnie, jeśli leżysz i obok ciebie położy się druga osoba. Komfort snu jest dużo, dużo wyższy, zwłaszcza, jeśli twój partner śpi niespokojnie, wierci się i często zmienia pozycję. Pomimo, że śpicie na jednym materacu, rezultat jest prawie taki, jakbyście spali na dwóch osobnych łóżkach W materacach posiadających 7 stref twardości strefy te są mniejsze, a pomiędzy strefą biodrową (twardą) i ramieniową (miękką) pojawia się dodatkowa strefa o pośredniej twardości. Materac siedmiostrefowy jest najbardziej optymalnym materacem, w największym stopniu dostosowanym do anatomicznej budowy człowieka.

Materac "EURO - LATEKS" posiada 3cm.  wkład z lateksu. Dzięki zastosowaniu wkładu lateksowego materac zwiększa swoją elastyczność punktową, jest bardziej odporny na odkształcenia. Lateks jest surowcem naturalnym, higienicznym i antybakteryjnym. Zapobiega rozwijaniu się bakterii, grzybów i pleśni.System otworów i kanalików wewnątrz wkładu lateksowego materaca posiada funkcję wentylującą.

Materac posiada powłokę zima (owcza wełna) - Lato (bawełna).

Zalety materaca :

- LATEKS 3 cm. 

- PIANKA WYSOKOELASTYCZNA  3 cm. 

- 7 STERF TWARDOŚCI

- SPRĘŻYNY KIESZENIOWE (każda w oddzielnej kieszonce)

- MATERAC DWUSTRONNY

- POKROWIEC Z DZIANINY ANTYALERGICZNY , PIKOWANY

- WYSOKOŚĆ OK. 19cm.

- ROZMIAR: 180x200

- MATERAC ŚREDNIO TWARDY

- Wersja   ZIMA - LATO

Opis

Rozmiar materaca
180x200

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)