Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy
Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy
Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy

Materac ORFEUSZ 140x200 7 stef , dwustronny, średniotwardy

751,00 zł brutto

610.569106 netto

28

Materac kieszeniowy ORFEUSZ możemy nazwać lepszą wersją klasycznego materaca sprężynowego. Dlaczego? Ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, zawiera sprężyny opakowane w specjalne kieszenie. Te tak zwany “kieszonki” łączą się ze sobą wyłącznie w punktach styczności, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Spełniają funkcję ochronną, ale przede wszystkim utrzymują sprężynki na miejscu i zapobiegają ich przemieszczaniu się.

  WYSYŁKA produktów 2-3 dni

UWAGA!!! - w przypadku łóżek tapicerowanych termin wysyłki to 28 dni

Rozmiar
Ilość

Wewnętrzna warstwa materaca ORFEUSZ decyduje o jakości podparcia pleców i dostosowania się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu możemy spać spokojnie – rano nie obudzimy się z bólem pleców. Ponadto materac kieszeniowy idealnie sprawdza się w małżeńskiej sypialni – ugina się jedynie w miejscach nacisku, a ruch jednej osoby nie jest odczuwalny dla drugiej.

Do innych zalet materacy kieszeniowych należy idealne tłumienie odgłosów uginających się sprężyn – to bardzo pożądana cecha, zwłaszcza jeżeli podczas snu mocno się wiercimy albo mamy małe dzieci, które budzą się na każdy odgłos wydawany przez rodziców. Wiele osób ceni materac ORFEUSZ kieszeniowy za trwałość i wytrzymałość – to między innymi dlatego są jednymi z najchętniej kupowanych materacy.

ZALETY:

Sprężyna kieszonkowa - Największym walorem sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa która umożliwia bardzo dobre dopasowanie materaca do kształtów ciała. Każda sprężyna umieszczona została w osobnej kieszonce, wykonanej z tkaniny co umożliwiło zlikwidowanie wszelkich odgłosów pracujących wewnątrz materaca sprężyn. Gęste upakowanie (ok. 262 szt./m2) takiej konstrukcji zapewnia optymalną sprężystość całego materaca. Sprężyny wykonane są z wysoko gatunkowego certyfikowanego drutu.

7 stref twardości - Wkład zastosowany w materacu posiada 7 stref twardości konstrukcja 7 strefowa umożliwia znakomite dopasowanie oraz podparcie dla anatomicznej budowy ciała.

Pianka poliuretanowa - Jeden z podstawowych produktów do produkcji materacy. Skład pianki poliuretanowej zapewnia przewiewność oraz wytrzymałość. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji wydłużają żywotność (bez nadmiernego utleniania i wygniatania).

Dwustronny - Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

Pranie - Pokrowiec z możliwością prania w 40oC odpinany z trzech stron na zamek.

Średnio-twardy - Materac o średniej klasie twardości.

Użytkowanie - idealnie nadaje się do użytku prywatnego jak również do hoteli, pensjonatów czy na agroturystykę.

Rozmiar materaca Orfeusz:

szerokość: 140 cm.

długość: 200 cm.

wysokość: około 17 cm.

Opis

Rozmiar materaca
140x200

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)