Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Łóżko drewniane EUREKA 90X200 BIAŁE + STELAŻ

Łóżko drewniane EUREKA 90X200 BIAŁE + STELAŻ PRODUCENT

485,00 zł brutto

394.308943 netto

28

Łóżko EUREKA  wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego, wykonanie jest bardzo staranne i dokładne. Łóżko  najpierw jest bejcowane na kolor biały, następnie lakierowane lakierem bezbarwnym ekologicznym, szlifowane i kolejny raz lakierowane - tylko takie wykonanie daje 100% efekt końcowy!

Materac
Szuflada 150 cm
Prześcieradło
Ilość

Łóżko wykonane jest z drewna o grubości 2,6 cm - sprawia to, że jest bardzo stabilne. Łóżko EUREKA  w kolorze białym idealnie nadaje się do każdej sypialni, dodatkowoidealnie się prezentuje  w połączeniu z szafkami nocnymi z naszej oferty – które znajdziecie Państwo  na innych naszych aukcjach.

ŁÓŻKO JEST W KOMPLECIE ZE STELAŻEM!

NA RAMĘ ŁÓŻKA DAJEMY 2 LATA GWARANCJI!

WYMIARY ŁÓŻKA Eureka:

- Wymiary pod materac: 90x200

- Szerokość zewnętrzna: 97 cm

- Długość zewnętrzna: 205 cm

- Wysokość czoła przy głowie: 67 cm

- Wysokość czoła przy nogach: 34 cm

By zadbać o bezpieczny transport, łóżko wysyłane jest w częściach do samodzielnego montażu.

Producent Maxi-Drew dopuszcza sobie prześwity usłojeń w elementach drewnianych, mebli malowanych na kolor biały oraz drobne niedociągnięcia w elementach białych wynikające z utrudnień malowania drewna na kolor biały. A zarazem dokłada wszelkich starań aby łóżko było jak najdokładniej pomalowane.

Opis

Model

Eureka


Materiał
sosna
Materac
Bez materaca
Kolor
Biały
Rozmiar
90 cm x 200 cm

Produkty tej samej kategorii

(Jest 16 innych produktów z tej samej kategorii)